دسته: لپ تاپ, لپ تاپ ایسوس
لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook Flip TP470EZ core i7 1165G7 16GB 512SSD Intel FHD
تومان0
در انبار موجود نمی باشد
| وزن | 1.5kg |
|---|---|
| ابعاد | 327×224.7×17.6 mm |
| سازنده پردازنده | INTEL |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 1165G7 |
| حافظه کش | 12MB |
| حافظه رم | 16GB |
| نوع رم | DDR4 |
| سرعت رم | 3200MHz |
| قابلیت ارتقاء رم | Up to 16GB |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه | دارد |
| سازنده گرافیک | INTEL |
| نوع گرافیک | Intel Iris Xe MAX |
| حجم گرافیک | بدون حافظه گرافیکی مجزا |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 60Hz |
| سایز صفحه نمایش | 14 inch |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | FULL HD |
| نسبت تصویر صفحه نمایش | 16:9 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| صفحه نمایش مات | ندارد |
| نورصفحه کلید | دارد |
| تاچ پد چند لمسی | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| WIFI | دارد |
| پورت USB 3.2 | 1عدد |
| پورت USB 2.0 | 1عدد |
| پورت type C | 1عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| درگاه حافظه | Micro SD |
| ظرفیت و نوع باتری | 3Cell |
| میزان شارژدهی باتری | 2 الی 4 ساعت |
| سیستم عامل | ندارد |
| وبکم | دارد |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر,قلم |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook Flip TP470EZ core i7 1165G7 16GB 512SSD Intel FHD” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.