دسته: تبلت, مایکروسافت
استوکmicrosoft surface Pro7 i5 1035G4 8GB 256GB SSD 12.3inch (stock)
تومان48.400.000 قیمت اصلی: تومان48.400.000 بود.تومان44.690.000قیمت فعلی: تومان44.690.000.
| وزن | 1.29 |
|---|---|
| ابعاد | 292×201×8.5 |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | 1035G4 |
| حافظه کش | 8MB |
| حافظه رم | 8GB |
| نوع رم | LPDDR4X |
| سرعت رم | 3200MHz |
| قابلیت ارتقاء رم | ندارد |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظهSSD | 256GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه داخلی | دارد |
| سازنده گرافیک | INTEL |
| نوع گرافیک | IRIS XE |
| حجم گرافیک | UP TO 4GB |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 60Hz |
| سایز صفحه نمایش | 12.3inch |
| رزولویشن دوربین سلفی | 5MP |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | 2K |
| صفحه نمایش مات | ندارد |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نورصفحه کلید | دارد |
| تاچ پد چند لمسی | دارد |
| صفحه کلید اعدادی | ندارد |
| بلوتوث | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Wi-Fi 6 |
| پورت type-C | دارد |
| پورت USB 3.0 | 1عدد |
| پورت HDMI | ندارد |
| پورت LAN | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| درگاه حافظه | دارد |
| ظرفیت و نوع باتری | لیتیوم پلیمری, 58.2WHr |
| میزان شارژدهی باتری | 7 الی 13 ساعت |
| وبکم | دارد |
| درایونوری | ندارد |
| حسگراثرانگشت | ندارد |
| تعداداسپیکر و میکروفون | 2عدد |
| USB 2.0 | 1عدد |
| اقلام همراه | , دفترچه راهنما, کابل شارژر.شارژر اورجینال مایکروسافت |
| سایر ویژگی ها | AI noise-canceling |
| سیستم عامل | Windows 10 64Bit Home |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | اصالت و سلامت فیزیکی کالا(7روز مهلت تست) |
| کیبورد اورجینال | دارد, ندارد |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “استوکmicrosoft surface Pro7 i5 1035G4 8GB 256GB SSD 12.3inch (stock)” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.