شناسه محصول:
نامعلوم
دسته: لپ تاپ, لپ تاپ ایسوس
لپ تاپ ایسوس ExpertBook B1400CB i7 1255U 32GB 1TB+256GB SSD INTEL
تومان0
| وزن | 1.4KG |
|---|---|
| ابعاد | cm 323.4×215.6×19.2 |
| سازنده پردازنده | INTEL |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 1255U |
| حافظه کش | 12MB |
| حافظه رم | 32GB |
| نوع رم | DDR4 |
| سرعت رم | 3200MHz |
| قابلیت ارتقاء رم | دارد |
| نوع حافظه داخلی | HDD, SSD |
| ظرفیت حافظه HDD | 1TB |
| ظرفیت حافظهSSD | 256GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه داخلی | دارد |
| سازنده گرافیک | INTEL |
| نوع گرافیک | IRIS XE |
| مدل گرافیک | بدون حافظه گرافیکی مجزا |
| سایز صفحه نمایش | 14inch |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 60Hz |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| تاچ پد چند لمسی | دارد |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | FULL HD |
| نسبت تصویر صفحه نمایش | 16:9 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| نورصفحه کلید | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| WIFI | دارد |
| پورت type C | 1عدد, ( Display Port ) |
| پورت USB 3.0 | 2عدد |
| USB 2.0 | 1عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت LAN | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| وبکم | دارد |
| درایونوری | ندارد |
| حسگراثرانگشت | ندارد |
| ویندوز | Windows 11 |
| میزان شارژدهی باتری | 1 الی 3 ساعت |
| اقلام همراه | .دفترچه راهنما, شارژر،کیف،ماوس |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ ایسوس ExpertBook B1400CB i7 1255U 32GB 1TB+256GB SSD INTEL” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.