مشخصات فیزیکی
| ابعاد | 359.7x232x19.9mm |
|---|---|
| وزن | 1.7kg |
مشخصات پردازنده
| سازنده پردازنده | INTEL |
|---|---|
| پردازنده | Core i5 |
| سری پردازنده | 1334U |
| کش پردازنده | 12MB |
مشخصات رم
| رم | 16GB |
|---|---|
| سرعت رم | 3200Mhz |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| قابلیت ارتقا رم | دارد |
مشخصات حافظه داخلی
| حافظه داخلی | 1TB |
|---|---|
| نوع حافظه | SSD |
| قابلیت ارتقا SSD | ندارد |
مشخصات گرافیک
| سازنده گرافیک | INTEL |
|---|---|
| مدل گرافیک | intel IRIS XE |
| نوع گرافیک | پردازنده گرافیکی یکپارچه |
مشخصات صفحه نمایش
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پنل صفحه نمایش | TN |
| نرخ تازه سازی | 60Hz |
| رزولوشن | FHD 1920×1080 |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| صفحه نمایش مات | دارد |
ارتباطات و سنسور ها
| WIFI | دارد |
|---|---|
| نور صفحه کلید | دارد |
پورت ها
| LAN | ندارد |
|---|
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 18 ماه گارانتی شرکتی, 24 ماه گارانتی اصلی یکپارچه(حامی-سازگار-آواژنگ) |
|---|---|
| رنگ | آبی |
| هسته پردازنده | 10 |
|---|---|
| بلوتوث | دارد |
| سنسور اثرانگشت | دارد |
| پورت USB3 | 2 عدد |
| پورتUSB2 | 1عدد |
| پورت Type-C | 1عدد |
| جک 3.5میلیمتری | دارد |
| پورت HDMI | 1عدد |
| ظرفیت باتری | 3Cell42Whr |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ ایسوس مدل Vivobook 15 F1504VA i5 1334U 16GB 1TB” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.