دسته: لپ تاپ, لپ تاپ ایسوس
لپ تاپ گیمینگ ایسوس ROG Strix G16 G614JV i7 13650H 16GB 512GB SSD 8GB 4060
تومان179.490.000
در انبار موجود نمی باشد
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 24 ماه گارانتی اصلی یکپارچه(حامی-سازگار-آواژنگ) |
|---|
| وزن | 2.5kg |
|---|---|
| ابعاد | 35.4×26.4×3.04cm |
| سازنده پردازنده | INTEL |
| سری پردازنده | core i7 |
| مدل پردازنده | 13650HX |
| حافظه کش | 24MB |
| حافظه رم | 16GB |
| نوع رم | DDR5 |
| سرعت رم | 4800MHz |
| قابلیت ارتقاء رم | دارد |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظهSSD | 512GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه | دارد |
| سازنده گرافیک | NVIDIA |
| نوع گرافیک | 8GB |
| مدل گرافیک | RTX 4060 GDDR6 |
| سایز صفحه نمایش | 16inch |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 165Hz |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | FHD+ (1920×1200) |
| نسبت تصویر صفحه نمایش | 16:9 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| نورصفحه کلید | دارد |
| تاچ پد چند لمسی | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| WIFI | دارد |
| پورت type C | 1عدد |
| پورت USB3.2 | 2عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت LAN | دارد |
| درگاه حافظه | ندارد |
| ظرفیت و نوع باتری | 4Cell 90WHr |
| میزان شارژدهی باتری | 3الی 5 ساعت |
| سیستم عامل | ندارد |
| وبکم | دارد |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر, کابل شارژر |
| درایونوری | ندارد |
| حسگراثرانگشت | ندارد |
| رنگ | مشکی |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ گیمینگ ایسوس ROG Strix G16 G614JV i7 13650H 16GB 512GB SSD 8GB 4060” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.