دسته: تبلت, مایکروسافت
تبلت 12 اینچی مایکروسافت Microsoft Surface Pro12 Snapdragon X Plus 16GB 512GB
تومان148.600.000
مشخصات فیزیکی
| ابعاد | 274.3 × 188 × 7.62 mm |
|---|---|
| وزن | 686 g |
مشخصات پردازنده
| سازنده پردازنده | Qualcomm |
|---|---|
| پردازنده | Snapdragon X Plus |
| کش پردازنده | 12MB |
مشخصات رم
| رم | 16GB |
|---|---|
| سرعت رم | 5200Mhz |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| قابلیت ارتقا رم | ندارد |
مشخصات حافظه داخلی
| حافظه داخلی | 512GB |
|---|---|
| نوع حافظه | SSD |
| قابلیت ارتقا SSD | دارد |
مشخصات گرافیک
| سازنده گرافیک | Qualcomm |
|---|---|
| مدل گرافیک | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| نوع گرافیک | پردازنده گرافیکی یکپارچه |
مشخصات صفحه نمایش
| اندازه صفحه نمایش | 12 اینچ |
|---|---|
| پنل صفحه نمایش | PixelSense |
| نرخ تازه سازی | 90Hz |
| رزولوشن | 2196.1464 Pixel |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| صفحه نمایش مات | ندارد |
ارتباطات و سنسور ها
| WIFI | دارد |
|---|
پورت ها
| LAN | ندارد |
|---|
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 18ماه گارانتی بین المللی |
|---|---|
| رنگ | بنفش, پلاتینیوم |
| هسته پردازنده | 10 |
|---|---|
| بلوتوث | دارد |
| سنسور اثرانگشت | ندارد |
| پورت USB3 | ندارد |
| پورت Type-C | 2عدد |
| پورت HDMI | ندارد |
| جک 3.5میلیمتری | ندارد |
| ظرفیت باتری | 2Cell 38WHr |
| شارژدهی باتری | تا16 ساعت |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تبلت 12 اینچی مایکروسافت Microsoft Surface Pro12 Snapdragon X Plus 16GB 512GB” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.