دسته: تبلت, مایکروسافت
تبلت 12 اینچی مایکروسافت Microsoft Surface Pro12 Snapdragon X PLUS 16GB 256GB
تومان137.460.000
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 12ماه گارانتی شرکتی, 18 ماه گارانتی شرکتی, 18ماه گارانتی بین المللی |
|---|---|
| رنگ | پلاتینیوم |
| ابعاد | 287×209×9.3 میلی متر |
|---|---|
| سری پردازنده | Snapdragon X PLUS |
| مدل پردازنده | X Plus 10 Core |
| حافظه رم | 16GB |
| نوع رم | DDR5x |
| قابلیت ارتقاء رم | ندارد |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظهSSD | 256GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه داخلی | دارد |
| نوع گرافیک | Qualcomm Adreno |
| حجم گرافیک | بدون حافظه گرافیکی مجزا |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 90Hz |
| سایز صفحه نمایش | 12.0inch |
| رزولوشن دوربین اصلی | 10 مگاپیکسل 1080P |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | 1464 ×2196Pixel |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پورت type-C | 2عدد 3.2 |
| درگاه حافظه | ندارد |
| میزان شارژدهی باتری | تا 12 ساعت |
| سنسور تشخیص چهره | دارد |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما.شارژر |
| سیستم عامل | Windows 11 |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تبلت 12 اینچی مایکروسافت Microsoft Surface Pro12 Snapdragon X PLUS 16GB 256GB” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.