دسته: تبلت, مایکروسافت
تبلت مایکروسافت Microsoft Surface Pro10 Ultra5 135U 8GB 256GB+کیف چرم هدیه
تومان163.700.000
در انبار موجود نمی باشد
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 12ماه گارانتی شرکتی, 18 ماه گارانتی شرکتی, اصالت و سلامت فیزیکی کالا |
|---|---|
| رنگ | پلاتینیوم, مشکی |
| ابعاد | 287×208.6×9.3 میلی متر |
|---|---|
| سری پردازنده | Core Ultra 5 |
| مدل پردازنده | 135U |
| حافظه رم | 8GB |
| نوع رم | DDR5 |
| سرعت رم | 5200MHz |
| قابلیت ارتقاء رم | ندارد |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظهSSD | 256GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه داخلی | ندارد |
| نوع گرافیک | Intel Graphics |
| حجم گرافیک | بدون حافظه گرافیکی مجزا |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 120Hz |
| سایز صفحه نمایش | 13.0inch |
| رزولوشن دوربین اصلی | 10.5 مگاپیکسل |
| رزولویشن دوربین سلفی | QHD-1440p |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | 2K 1920 × 2880 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پورت type C | 2عدد |
| درگاه حافظه | ندارد |
| میزان شارژدهی باتری | 48 وات ساعت |
| سنسور تشخیص چهره | دارد |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما.شارژر |
| سیستم عامل | Windows 11 |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تبلت مایکروسافت Microsoft Surface Pro10 Ultra5 135U 8GB 256GB+کیف چرم هدیه” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.