دسته: لپ تاپ, لپ تاپ اپل
لپ تاپ 14 اینچ اپل مدل MacBook Pro MW2U3 2024 M4 16GB 512GB SSD
تومان0
در انبار موجود نمی باشد
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 18ماه گارانتی بین المللی |
|---|
| وزن | 1.24kg |
|---|---|
| ابعاد | 304.1×215×11.3mm |
| سازنده پردازنده | APPLE |
| سری پردازنده | نسل 3 سری M اپل |
| مدل پردازنده | Apple M3 |
| سایر توضیحات پردازنده | 8 هسته (۴ هسته Performance و 4 هسته Efficiency) |
| حافظه رم | 16GB |
| نوع رم | DDR4 |
| سرعت رم | 4266MHz |
| قابلیت ارتقاء رم | ندارد |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظهSSD | 256GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه داخلی | ندارد |
| سازنده گرافیک | APPLE |
| نوع گرافیک | 8هسته ای |
| مدل گرافیک | بدون حافظه گرافیکی مجزا |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 120Hz |
| سایز صفحه نمایش | ۱3.6 اینچ |
| پنل صفحه نمایش | Liquid Retina XDR mini |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | 2560×1664 پیکسل |
| نسبت تصویر صفحه نمایش | 16:9 |
| صفحه نمایش مات | ندارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| نورصفحه کلید | دارد |
| تاچ پد چند لمسی | دارد |
| بلوتوث | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | دارد |
| پورت type C | 3عدد |
| پورت USB 3.2 | ندارد |
| پورت HDMI | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| ظرفیت و نوع باتری | پلیمر لیتیوم یون |
| میزان شارژدهی باتری | وبگردی تا ۱۶ ساعت و تماشای ویدیو تا ۲۲ ساعت |
| وبکم | دارد |
| تعداد اسپیکر | 4عدد |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر |
| مناسب برای | ورک استیشن،مخصوص طراحی |
| درگاه حافظه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| سیستم عامل | macOS |
| رنگ | مشکی |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ 14 اینچ اپل مدل MacBook Pro MW2U3 2024 M4 16GB 512GB SSD” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.