دسته: لپ تاپ, لپ تاپ اچ پی
لپ تاپ اچ پی مدل HP Victus FA2082WM Ryzen5 8645HS 16GB(D5) 512GB 6GB RTX4050
تومان0
در انبار موجود نمی باشد
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 18 ماه گارانتی شرکتی |
|---|---|
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.3kg |
|---|---|
| ابعاد | 357.9×255×23.5 میلی متر |
| سازنده پردازنده | AMD |
| سری پردازنده | Ryzen 5 |
| مدل پردازنده | 8645HS |
| حافظه کش | 16MB |
| حافظه رم | 16GB |
| نوع رم | DDR5 |
| سرعت رم | 5600 مگاهرتز |
| قابلیت ارتقاء رم | دارد |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| قابلیت ارتقاء حافظه | دارد |
| سازنده گرافیک | NVIDIA |
| حجم گرافیک | 6GB |
| نوع گرافیک | GeForce RTX 4050 |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 144Hz |
| سایز صفحه نمایش | 15.6inch |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | (1920×1080 پیکسل) FHD |
| نسبت تصویر صفحه نمایش | 16:9 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| نورصفحه کلید | دارد |
| تاچ پد چند لمسی | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| WIFI | دارد |
| پورت USB 3.2 | 2عدد |
| پورت USB.2 | ندارد |
| پورت type C | 1عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| درگاه حافظه | دارد |
| ظرفیت و نوع باتری | 4 سلولی/70 وات ساعت |
| میزان شارژدهی باتری | 1 الی 3 ساعت |
| سیستم عامل | Windows 11 |
| وبکم | دارد |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ اچ پی مدل HP Victus FA2082WM Ryzen5 8645HS 16GB(D5) 512GB 6GB RTX4050” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.