دسته: لپ تاپ, لپ تاپ اچ پی
لپ تاپ اچ پی مدل HP Victus FA2013DX i5 13420H 8GB 512GB SSD 6GB 3050
تومان92.490.000
مشخصات فیزیکی
| ابعاد | (357 × 264 × 23)mm |
|---|---|
| وزن | 2.38KG |
مشخصات پردازنده
| سازنده پردازنده | INTEL |
|---|---|
| پردازنده | Core i5 |
| سری پردازنده | 13420H |
| کش پردازنده | 8Mb |
مشخصات رم
| رم | 8GB |
|---|---|
| سرعت رم | 3200Mhz |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| قابلیت ارتقا رم | دارد |
| اسلات رم | 2 |
مشخصات حافظه داخلی
| حافظه داخلی | 512GB |
|---|---|
| نوع حافظه | SSD |
| قابلیت ارتقا SSD | دارد |
مشخصات گرافیک
| سازنده گرافیک | NVIDIA |
|---|---|
| مدل گرافیک | RTX 3050 |
| نوع گرافیک | 6GB |
مشخصات صفحه نمایش
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| نرخ تازه سازی | 144Hz |
| رزولوشن | FHD 1920×1080 |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| صفحه نمایش مات | دارد |
ارتباطات و سنسور ها
| WIFI | دارد |
|---|---|
| نور صفحه کلید | دارد |
پورت ها
| LAN | دارد |
|---|
سایر ویژگی ها
| گارانتی | 18 ماه گارانتی شرکتی |
|---|---|
| رنگ | خاکستری |
| هسته پردازنده | 8 |
|---|---|
| بلوتوث | دارد |
| پورت HDMI | 1عدد |
| پورت Type-C | 1عدد |
| پورت USB3 | USB3.1, USB3.2 |
| پورت شبکه | دارد |
| جک 3.5میلیمتری | دارد |
| وب کم | دارد |
| سنسور اثرانگشت | ندارد |
| شارژدهی باتری | 2الی 5 ساعت |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ اچ پی مدل HP Victus FA2013DX i5 13420H 8GB 512GB SSD 6GB 3050” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.