دسته: لپ تاپ, لپ تاپ ایسوس
لپ تاپ 17 اینچ ایسوس مدل ASUS TUF Gaming FX707VU i7 13620H 16GB 1TB SSD 6GB 4050
تومان0
در انبار موجود نمی باشد
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 394x264x25.4 میلی متر |
| سازنده پردازنده | intel |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 13620H |
| حافظه کش | 24MB |
| محدوده سرعت پردازنده | 2.4 تا 5 گیگاهرتز |
| حافظه رم | 16GB |
| نوع رم | DDR4 |
| سرعت رم | 4800MHz |
| قابلیت ارتقاء رم | Up to 32GB |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| قابلیت ارتقاء حافظه | دارد |
| سازنده گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | 6GB |
| نوع گرافیک | RTX 4050 |
| سایز صفحه نمایش | 17.3INCH |
| نرخ بروزرسانی صفحه نمایش | 144Hz |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| وضوح تصویر صفحه نمایش | Full HD |
| نسبت تصویر صفحه نمایش | 16:9 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| نورصفحه کلید | دارد |
| تاچ پد چند لمسی | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| WIFI | دارد |
| پورت type C | 2عدد |
| پورت شبکه(LAN) | 1عدد |
| پورت USB 3.2 | 2عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| وبکم | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| ظرفیت و نوع باتری | 4Cell 76WHr |
| میزان شارژدهی باتری | 1 الی 3 ساعت |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, کابل شارژر |
نمره 0 از 5
0 بررسی
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ 17 اینچ ایسوس مدل ASUS TUF Gaming FX707VU i7 13620H 16GB 1TB SSD 6GB 4050” لغو پاسخ

دیدگاهها
پاککردن فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.